Kadının elinin değdiği her şeyin daha güzel olduğunu kaydeden genç bayan muhtar adayı Halkın Sesi Gazetesi’ne konuştu. Muhtar adayı Leyla Çelik’in azalarının çoğunluğunun da bayandan oluşması dikkatlerden kaçmadı. Leyla Çelik azalarının Hüseyin Yılmaz, Sevim Saraçlı, Eda Altunkaya, Nevriye Kürekçi, Hilmi Yılmaz, Hayri Öztürk, Yaşar Yavuz ve Hülya Aydın’dan oluştuğunu açıkladı. 
Yaşanabilir bir mahalle için ekip arkadaşlarıyla sıkılmadık el bırakmadıklarını kaydeden Muhtar adayı Leyla Çelik, Kendisine ve ekip arkadaşlarına gösterilen ilgi ve alakadan mutlu olduklarını ifade ederek, “Sizlerin de desteği ile mahallemize artık bir kadın eli değmesinin vakti gelmiştir” dedi.

MESELENİN ÖZÜ AÇLIK MESELENİN ÖZÜ AÇLIK


Belediye ile koordineli çalışma yapacaklarını ifade eden Leyla Çelik, “Mahallemizin alt yapı, yol, sosyal sorumluluk projeleri, Çocuk oyun alanları, merdivenlerimizin güzelleştirilmesi, İhtiyaç sahiplerine destek, Aydınlatma, Dik bayırlardan oluşan mahallemizde korkulukların yapılması gibi başlıca projelerimiz bulunmakta. Bunları Azlarımız ve mahallemizde yaşayan kadınlarımızdan oluşturacağımız gönüllü ekibimizle birlikte her kapıyı çalarak çözeceğiz. Daha yaşanabilir bir mahalle olacak halkımızın  desteğiyle Mithatpaşa. Bizler 7/24 mahallemiz için çalışacağız” diye konuştu. Röportaj Cevdet Akgün