Halil Posbıyık, Seçim Bürosu Açılışıyla Halka Mesajlar Verdi Halil Posbıyık, Seçim Bürosu Açılışıyla Halka Mesajlar Verdi

Bu kapsamda; Karadeniz Ereğli Halk Eğitim Merkezi ve Kdz. Ereğli Gençlik Spor Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleştirilen İngilizce ve Almanca yabancı dil kurslarının yanı sıra Robotik kotlama, Akıl ve Zeka Oyunları, Kuran’ı Kerim, Resim, Gitar, Halk oyunları gibi dallarda kursların yanı sıra, futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, satranç gibi branşlarda kursları açıldı. Gençlik Merkezi yanındaki yarı olimpik havuzun açılması ile yüzme kurslarına da başlanması planlanıyor.

Eğitim, öğretim döneminin başlamasından kısa süre sonra duyurulan ve öğrencilerin taleplerine göre açılan kurslara katılım ise oldukça yüksek.

Merih Şuğle Ortaokulu Müdürü Üçler Sarıkaya, bu tür faaliyetlerle öğrencilerin öğretim ve eğitimlerine daha da fazla katkıda bulunduklarına değinerek, “faaliyetlerimizi hayata geçirmemizdeki katkılarından dolayı Karadeniz Ereğli Halk Eğitim Merkezi ve Kdz. Ereğli Gençlik Spor Müdürlüğü’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi