Miting gibi kongre Miting gibi kongre

Lüleburgaz’da yaşayan ödüllü yazarlar Nagehan Kruç Şeremet ve İnci Yılmaz Şimşek, 28 Nisan günü saat 14:00’da imza günü etkinliği düzenleyecek. 
Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde Kocasinan Mahallesi Kereviz Sokak’ta bulunan Bizim Sahafevi’nde düzenlenecek olan etkinlikte ödüllü yazar İnci Yılmaz Şimşek’in duygusal hikayelerle dolu ‘Bir Kutu Geçmiş’ adlı eseriyle ve eğitimci yazar Nagehan Kruç Şeremet’in okurları zaman yolculuğuna çıkaran göç temalı ‘Kerpiç Reçeli’ adlı eseri okurları ile buluşacak.
Kırklareli, Lüleburgaz’da düzenlenecek olan lansman, yazarların okuyucularıyla bir araya gelmesine olanak tanıyacak ve yazarlar ile sohbet etme imkanı bulacaklar. 
Bizim Sahafevi’nin yazar dostu sahibi Fethi Çokyürüyen,  tüm kitap severleri bu heyecan dolu etkinliğe davet etti. 
İşyerlerinde usta kalemleri ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ve herkesi kitaplarını imzalatmak için Bizim Sahafevi’ne davet ettiğini belirten Çokyürüyen; “Yazarlarımızı her zaman destekleyip iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yıl düzenlediğimiz imza günlerinden birinde, İnci Şimşek’in ‘Bir Kutu Geçmiş’ ve Nagehan Kruç Şeremet’in ‘Kerpiç Reçeli’ kitaplarını okuyucularla buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. 28 Nisan Pazar günü, bu heyecana ortak olmanızı bekliyor ve sevgilerimizi sunarız. Nagehan Kruç Şeremet ve İnci Yılmaz Şimşek’in imza gününde yerinizi alın ve edebiyat dolu bir buluşmaya tanıklık edin” dedi.