Erteleme Maçları Yarın… İşte Hakemler! Erteleme Maçları Yarın… İşte Hakemler!

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Süper Lig'in 8. haftasında Fener Sentetik sahada Beycuma Cezaevispor ile Ereğli Çiğdemlispor karşılaştı. Olaylı maç karşılıklı atılan gollerle 2-2 berabere tamamlandı.  
İlk yarısı Beycuma Cezaevispor’un 1-0 üstünlüğü ile tamamlanan maçta, iki takım oyuncuları soyunma odasına giderken biranda bir birlerine girdi.  Yumrukların ve tekmelerin havada uçuştuğu olayda emniyet ekipleri ve iki takım teknik heyetinin araya girmesi ile  kavga önlendi. Olayın ardından maçın orta hakemi Tayfun Poyraz Çiğdemspor'dan Semih ve Beycuma Cezaevispor'dan Ali Evsat Aydın’a kırmızı kart gösterdi.
Maçın ikinci yarısı ise güvenlik önemli attırılması ile başladı. Maçın 68. dakikasında Ereğli Çiğdemlispor 1-1’lik beraberliği yakalasa da Beycuma Cezaevispor 9+5’de 2-1 öne geçti. Herkes maçın bu skorla biteceğini düşünürken, Ereğli Çiğdemslispor 90+6’da bulduğu golle durumu 2-2’ye getirdi. Ve maçta bu skorla tamamlandı.  
Beycuma Cezaevispor’un gollerini 44’de Ali Evsat Aydın ve 90+5’de Celalettin atarken, Ereğli Çiğdemlispor’un gollerini ise 68’de Taha ve 9+6’da ise Ayberk’den geldi.  
Alınan bu 1’er puan sonrasında Beycuma Cezaevispor puanını 7’ye Ereğli Çiğdemlispor’da 8’e yükseltti.  
Haber: Selçuk KOÇAKLI