Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Zonguldak Öğretmenevi konferans salonunda partililere seslendi. ‘Hizmetlerle dolu 5 yıl’ isimli konferansta, Belediye Başkanı olarak 5 yıl boyunca gerçekleştirdiği icraatlarını anlatan Ömer Selim Alan’ı AK Parti Zonguldak Milletvekili Mumammer Avcı ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan’da dinleyenler arasındaydı.

Konferansla ilgili bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Alan, "Partimizin temel taşları olan kıymetli teşkilat mensuplarımızın katılımı ile ‘Hizmetlerle Dolu Beş Yıl’ konulu sunum ve istişare ve değerlendirme toplantımız için bir araya geldik. 
Beraber yürüdüğümüz bu yolda, HEP BİRLİKTE daha büyük başarılara imza atacağımıza olan inancım tam! Durmadan, yorulmadan aynı azim ve kararlılıkla şehrimizi daha ileriye taşıyacağız inşallah" ifadelerini kullandı.

Konferansla ilgili açıklamada bulunan Milletvekili Avcı, “İnanıyorum ki bu hizmetler, Belediye Başkan Adayımız Ömer Selim Alan ile durmaksızın devam edecektir” dedi ve şunları kaydetti:

“Zonguldak’ımızın çevresini değiştiren hizmetlerle dolu 2019-2024 yılları belediyemizin icraatlarını dinlediğimiz toplantımızı il ilçe teşkilatımız, mahalle başkanlarımız, kadın ve gençlik kollarımızın katılımıyla icra ettik.
İnanıyorum ki; şehrimize bu denli dokunan hizmetlerimiz Belediye Başkanımız ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Ömer Selim Alan ile durmaksızın devam edecektir.”

Ömer Selim Alan’ın sunduğu ‘Hizmetlerle dolu 5 yıl’ isimli konferans hakkında bir görüş de İl Başkanı Mustafa Çağlayan belirtti.
Çağlayan açıklamalarında şunları kaydetti:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın da buyurduğu üzere 'gerçek belediyecilik Ak Partidir' düsturunu Zonguldak'ımızda beş yıldır gece gündüz demeden büyük özveri ve kararlılıkla şehrimizin her noktasında büyük hizmetleri halkımızın hizmetine sunan Belediye Başkanımız ve Cumhur ittifakımızın belediye başkan adayı Sn. Dr.Ömer Selim Alan'ın tüm teşkilatımıza gerçekleştirdiği 'hizmetlerle dolu beş yıl' konulu sunumunu dinledik. Yeni dönemde devam eden çalışmalarımız ve yeni projelerimiz ile hemşehrilerimize hizmet etmeye kararlılıkla devam edeceğiz.”
Haber: Sercan Yıldırım

Rektör Özölçer’den Başkan Aktarı’ya ziyaret Rektör Özölçer’den Başkan Aktarı’ya ziyaret