Alaplı Orman İşletme Müdürlüğünde kullanılmak üzere Orman Genel Müdürlüğü tarafından kullanılmak üzere 1 adet Beko Loader (Lastikli kepçe) verildi.

TTK’da atamalar: O Müessese Müdürü görevden alındı TTK’da atamalar: O Müessese Müdürü görevden alındı


Konu ile İlgili açıklama yapan Alaplı Ak Parti İlçe Başkanı Av. Altan Güngör; "Orman Genel Müdürlüğünce DMO’dan satın alınarak Alaplı Orman Bölge Müdürlüğü’ne tahsis edilen ve hizmet ve ihtiyaç önceliği dikkate alınarak Alaplı Orman İşletme Müdürlüğü’ne tahsis edilen 2023 model bir adet lastikli Kepçe ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Tüm ormancılık faaliyetleri için başta İşletme müdürüne teşekkür ederiz. Bunlara karşılık mükâfat olarak da makine parkurlarına 2 adet araç veriyoruz.

Bunlardan, bir tanesi pikap ekskavatör birde yangın müdahale aracı gelecek. İnşallah bu araçlar kazasız belasız güzel hizmetler eder. Hayırlı uğurlu olsun. Bu araçların bölgemize ve Alaplı’ya tahsis edilmesinde emeği geçen Destek ve katkılarından dolayı Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı, Orman Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey ve İnşaat İkmal Dairesi Başkanı İrfan Filik’e bölge Milletvekillerimiz herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

iHA