ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer; ZBEÜ Teknoloji Transfer Ofisi AR-GE Biriminin hazırladığı "Know What You Breathe: Mobilizing Communities for Air Quality in the Black Sea Basin (Soluduğun Havayı Tanı: Karadeniz Havzasındaki Hava Kalitesi İçin Toplulukları Harekete Geçirme)" başlıklı projenin Koordinatörü Doç. Dr. Gökhan Gürbüz, Proje Danışmanı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Bayram Gökbulut ve Dr. Öğr. Üyesi Gülçin Demirel Bayık; Proje ekibi Prof. Dr. Emine Yılmaz Can, Doç. Dr. Çağlar Bayık, Dr. Öğr. Üyesi Behice Ceyda Cengiz, Arş. Gör. Dr. Elif Öztekin, Öğr. Gör. Dr. Fatma Hilal Gümüş ve Fatemeh Ghasempour’u makamında ağırladı.

“Kainatın Övüncü Hz. Muhammet” “Kainatın Övüncü Hz. Muhammet”

Ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal ve Prof. Dr. Servet Karasu ile Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz de yer aldı.

Rektör Özölçer, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinin nitelikli bir akademik kurum olduğunun nişanelerinden biri olarak kayda geçecek bu projenin, ZBEÜ’nün bugüne kadar destek aldığı en büyük proje olma özelliğini taşıdığının altını çizerek proje ekibini kutladı. Rektör Özölçer aynı zamanda akademisyenlerin her alanda yapacakları çalışmada da ZBEÜ yönetimi olarak desteklerini sürdüreceklerini belirterek akademisyenlere başarılarının devamını diledi.

Ziyaret, proje ekibine teşekkür belgelerinin takdim edilmesi ve günün anısı olarak fotoğraf çekilmesi ile sona erdi.

Haber Merkezi