Açıklamasında “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını tekrar buluşmak duasıyla uğurladık “ diyen Milletvekili Avcı, “ her zamankinden daha fazla milletimize sarılacak, her hemşehrimizin derdinin ortağı olmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Milletvekili Muammer AVCI’nın açıklamasının tamamı şöyle; 
    
Bereketin ve huzurun yaşandığı, rahmetin herkesi kucakladığı mübarek Ramazan ayını geride bırakarak birlik ve bütünlüğümüzün nişanesi  Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Aziz Hemşehrilerim;

Bu yıl Ramazan ayının büyük kısmını seçim atmosferinde geçirdik. Geride bıraktığımız yerel seçimin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Bizler milletimizin genel seçimlerde vermiş olduğu destek ile her zamankinden daha fazla milletimize sarılacak, her hemşehrimizin derdinin ortağı olmaya devam edeceğiz. 

Ayrıca; zulüm sona erene kadar davacısı olacağımız Gazze’de, Siyonist İsrail’in her türlü insani değeri hiçe sayarak giriştiği işgal hareketinde, mutlak kaybeden olana kadar Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde mücadele etmeye devam edeceğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. 

Küslerin barıştığı, dostlukların yeniden canlandığı, insanlarımızın kucaklaştığı Ramazan Bayramı’mızın ülkemize, aziz milletimize ve İslam âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. 

Yavuzyılmaz’dan kritik açıklama: Yeni bir felaket! Yavuzyılmaz’dan kritik açıklama: Yeni bir felaket!

Sınır ötesinde bizlerin huzur ve güveni için zor şartlar altında görev yapan kahraman Mehmetçiklerimiz, kahraman gazilerimiz, aziz şehitlerimizin ailelerinin ve  aziz milletimizin bayramlarını  tebrik ediyor, en kalbi selam ve saygılarımı sunuyorum.

HABER MERKEZİ