Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tepebaşı Mahalle Muhtarı Mustafa Akkaya, “Hoş geldiniz. Çıktığınız bu yolda Allah yardımcınız olsun. Bizlerde muhtar adayıyız. İnşallah hayırlı olur. Vatandaşa anlatmak çok önemli” dedi.


Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Tepebaşı Mahallesinin 19 Mahalleler arasında büyük bir mahalle olduğunu söyleyerek, “Tepebaşı Mahallesi 19 Mahallenin en büyük mahallesinden. Tepebaşı Mahallesinde çok sayıda Saadet Partili üyelerimiz var. Muhtarımız hizmet vermeye çalışıyor. Sorunlara vakıfız. abız. Çalışmalarınıza devam edeceğiz” diye konuştu.


Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ise, “Muhtarım bizim için kıymetli. Dedeman Otel’de kahvaltımız var. Sizleri de oraya bekliyoruz. Muhtarların çalışma alanları Zonguldak’a yakışmayacak şekilde. Tek tip muhtarlık binaları inşa etmeye planlıyorum. 19 Mahalle muhtarına lap top hediye edeceğiz. Bin liralık muhtarlara destek sunacağız. Bir belediyenin vatandaşa ulaşma noktası muhtarlar. Güzel bir kahvaltı ile sizleri dinleyip çok daha etkili çalışmalar yapacağız. Zonguldak’ı her alanda küçültmüşler. Bu alanda Türkiye’nin en büyük köyü. Zonguldak Belediyesi 1.6 milyon para harcadı hiçbir şey yok. Kanayan yaralara tedavi edeceğiz” dedi.

Cem Dereli esnaflarla buluştu! Cem Dereli esnaflarla buluştu!

HABER MERKEZİ