Bunu da çaldılar! Bunu da çaldılar!

Zonguldak Saadet Partisi İl Başkanı  Burak Erol, Devrek Saadet Partisi ilçe teşkilatının istişare toplantısına katıldı.
Toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Erol, şu açıklamalarda bulundu: “ Saadet Partisi yüksek bir heyecanla büyük kongreye hazırlanıyor. Saadet Partisi ülkenin içinde bulunduğu durumu derin üzüntüyle izlemektedir . Bu durumdan kurtuluş reçetesi sadece bizim elimizde bulunmaktadır. Aynı zamanda bu reçetenin uygulama bilgiside bizdedir. 
2016 yılında kıymetli maliye Bakanımızın ifade buyurduğu gibi kullanılan makam otolarının Mercedes olması bütçede sadece bir çerez parası idi bugün ise kamu maliyesinin o çerez parasına ihtiyaç duyduğu net bir biçimde gözlenmektedir. 
Ülkemiz hem yerel hem genel anlamda Milli Görüş  ilke ve kuralları çerçevesinde bir yönetim için hazır görünmektedir . Kıymetli seçmenlerimiz, oy verebileceği  ve güvenebileceği bir mecra aramaktadır. Türk Milleti kendisini sahili selamete çıkarma kuvvet ve kudretine sahip bir Parti aramaktadır. Bu parti Saadet Partisidir. 
Seçmenlerimizin tertemiz oylarına layık olmak için büyük kongremiz sonrası güçlü bir şevk ve iştiyak ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz inşallah.
26 Mayıs 2024 tarihinde geniş bir katılımla İl divan toplantımızı icra edeceğiz. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”dedi 
Haber: Selçuk KOÇAKLI

Editör: BBG Begüm