“Lezzetli; Çünkü Sevgiyle Pişti” parolasıyla ZBEÜ Devrek Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı Uygulama Mutfağında gerçekleşen Şefler Mutfakta Yarışması final etabıyla tamamlandı. Zonguldak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı çocuk bakım kuruluşlarında koruma ve bakım altında bulunan 13/18 yaş grubu çoçuklara yönelik olarak gerçekleştirilen finalde; Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu’nun eşi Güney Hacıbektaşoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem’in eşi Hande Erdem, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in eşi Seran Özölçer, Çaycuma Kaymakamı Mehmet Göze’nin eşi Cansu Göze, Zonguldak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Türkmen Köse’nin eşi Merve Köse ve Zonguldak İl Defterdarı Hülya Yelimlieş değerlendirme jürisi olarak yer aldı. ZBEÜ Devrek Kampüsü ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa akademik ve idari personeller, öğrenciler ve daire amirleri yoğun katılım sağladı.

Zonguldak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Çaycuma Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü, Kozlu Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ve Zonguldak Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünden üçer kişilik takımların yarıştığı final etabında, jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda kazanan Kozlu Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü takımı oldu.

Bayram yoğunluğu başladı Bayram yoğunluğu başladı

Şampiyon olan takımın belirlenmesinin ardından yarışmaya katılan tüm öğrencilere değerlendirme jürisi tarafından ödülleri takdim edilirken, yarışmanın düzenlenmesinde ve yürütülmesinde desteği bulunan ZBEÜ Devrek MYO Müdürlüğüne, Zonguldak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ve Devrek MYO Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkanlığına teşekkür belgesi takdim edildi. Program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Editör: BBG Begüm