Eski futbolcu Hacı Kara tarafından Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) merhum eski Başkanı Şemsi Denizer anısına futbol turnuvasının 11'incisi 20 Temmuz’da başlayacak. Müsabakalar ise Fener Sentetik Saha'da oynanacak. 

Uğradığı silahlı saldırı sonucunda 6 Ağustos 1999’da hayatını kaybeden Şemsi Denizer’in adını yaşatmak amacıyla düzenlenecek olan futbol turnuvasında ise yaş sınırı olmazken,  isteyen takımlar her kategorileri turnuvaya katılma hakkı bulunuyor.

Her yıl geleneksel hala getirilen ve bu yıl 11"incisi düzenlenecek olan futbol turnuvasını organize eden Hacı Kara, 
“GMİS merhum Başkanı Şemsi Denizer adına bu yıl 11'incisi düzenlenecek olan futbol turnuvası 20 Temmuz’da başlatacağız. Her yıl olduğu gibi bu sezonda amacımız hem merhum Şemsi Deniz’i anmak hemde Herkese spor yaptırmak. Bu yüzden herkesin bu önemli olan turnuvaya katılmasını bekliyoruz. Özellikle turnuvamız yaş sınırını olmayacak. isteyen takımlar her kategoride katılabilir."dedi 

Ayrıca Kara, Şemsi Denizer Futbol Turnuvası’na katılmak isteyen takımların 0533 306 67 79’numaları telefondan kendisini arayarak kayıt yaptırabilirler."ifaderine yer verdi 

O Kulübün futbolcuları isyan etti...  Namus sözünü yerine getirin! O Kulübün futbolcuları isyan etti... Namus sözünü yerine getirin!

Muhabir: Selçuk Koçaklı