Geçen dönem boyunca geleneksel çalışması ‘Soğuksu Sahaf Günleri’ni düzenlerken, ‘Zonguldaklı Yazarlar, Zonguldak’ı Yazanlar” yayınlarını masa üstüne çıkarmayı sürdürdü.
Sergi Odası, yeni çalışma döneminde de "Hayatımız Trafik" etkinliğini ve  "Salı Sineması" gösterilerini sürdürecek. Bu arada Türkiye'de alanında ilklerden sayılan Karayolu Trafiği Can Güvenliği Kitaplığı 12'inci yaşına girecek. Kitaplık kitap ve dergiyle birlikte DVD film, fotoğraf, gazete bulunduruyor.
Whatsapp Image 2024 04 08 At 21.01.02 (1)

KÖMÜR HAVZALARI İLE KÜLTÜR ALIŞVERİŞİ
Ayrıca, Zonguldak gibi yüzyılı aşan tarihiyle kömür havzalarını  barındıran Almanya, Britanya, ABD gibi ülkelerdeki müze ve kültür kurumlarıyla ilişkiler kurulacak. Bu konuda oluşturulacak bir çalışma ekibi ile sanat, komşuluk ve dayanışma desteği çağrısında bulunulacak. Havzalar arası kültür alışverişi için çaba gösterilecek.  
8'ncisi 2012'de Sergi Odası tarafından gerçekleştirilen Zonguldak Fotoğraf Günleri'nin kaldığı yerden devamı için çalışma yürütülecek. Bu etkinliğin ilki 1990 yılında Zonguldak Fotoğraf Grubu tarafından başlatılmıştı.

Otizm farkındalık günü etkinliği Otizm farkındalık günü etkinliği

DAYANIŞMA İÇİN TEŞEKKÜR
Sergi Odası, geçen bir yıllık çalışma dönemine destekleri nedeniyle; Ahmet Tokyay, Zafer Güneş, Şükran Yavuzdemir, Mehmet Bozacıoğlu, Kadriye Kılıç, İsmet Akyol, Özlem Yücesan, Alaaddin Kara, Recep Topçu, Nadir Özsoy, Gülden Işık, Yasemin Taş,, Mustafa Yılman, Necip Sağır, Caner İpek, Şahide Soğangöz Çavda, Güliz Akın, Ayşegül Karalar, Sadık Oğuz (İFSAK), Gültekin Alkurt (İFSAK), Karadeniz Matbaası, Alkan Matbaası (Topkapı), Birgün Gazetesi, Anadolu Ajansı ve yerel basın çalışanlarına teşekkür ediyor. E: [email protected] -  www.galeri67.blogspot.com.