Zonguldak Kömürspor yönetimi, kulübün eksiklerinden biri olan resmi sosyal medya hesabını sonunda açtı. Yönetim, Amatör ruhundan kurtulup profesyonelliğe imza attı.  
Kurumsal çalışmalar kapsamında güçlü bir ağa sahip ınstagram uygulamasında “zonguldakkomursporresmi” adı altında yönetim resmi sosyal medya hesabı açtı ve bu hesabı resmen duyurdu.
Zonguldak Kömürspor’un bundan böyle günlük antrenman uygulamalarından fotoğraflar, videolar, röportajlar anlık olarak takipçilerle paylaşılacak.
Kulüple alakalı gelişmeler ile yönetimin yapacağı açıklamalar, resmi hesap aracılığıyla tek bir kanaldan spor kamuoyu ile resmi sosyal medya hesaptan paylaşılacak.
Zonguldak Kömürspor yönetimi tarafından resmen faaliyete sokulan ve uygulamaya açılan ınstagram hesabının kısa sürede yaptığı kaliteli içerik paylaşımları ve bilgilendirici açıklamalar, takipçiler ve taraftarlar tarafından büyük beğeni topladı, takibe alındı.
Kırmızı-lacivertli ekipte yönetim resmi hesap ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Kurumsal çalışmalarımız doğrultusunda kulübümüzün resmi ınstagram hesabı resmi olarak açılmıştır. Profesyonel ekip arkadaşlarımızın sorumlu olduğu ınstagram hesabımız, kulübümüz ve takımımızla alakalı güncel ve anlık duyurularla spor kamuoyunu bilgilendirecektir. Taraftarımız ve Zonguldak Kömürspor’a gönül veren tüm herkesin, “zonguldakkomursporresmi” adıyla açtığımız hesabımızı takip etmelerini rica ediyoruz.”

EREĞLİ BAL’A DEVAM DEDİ EREĞLİ BAL’A DEVAM DEDİ

Haber: Selçuk KOÇAKLI