İşletmeci Gizem Çetinbaş’ın açıklaması şöyle; Zonguldak Sahil Gezi Yolunda daha önce standı bulunan ben Gizem Çetinbakış, sahil gezi yolu projesi hayata geçirilirken mağdur edilen küçük esnaflardan biriyim. Ben vergi karnesi bulunan, vergisini ödeyen, büfe işletilirken belediyeye kirasını, Milli Emlak’a işgaliyesini ödeyen biriyim. Önceki Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın, proje yapılmaya başlanmadan önce mağdur edilmeyeceğimize dair sözü bulunmasına rağmen projenin tamamlanması sürecinde nedense bu sözünü tutmamıştır ve mağdur duruma düşmeme yol açılmıştır.
Bu sözü neden tutmadığını bugün net olarak anlamış bulunmaktayım.
Bazı şahısların, bu mağduriyetimin giderilmesine engel olmak için bazı gazetelere yazdırdıkları haberler doğru değildir. Birilerinin isteği ile yazılan o haberlerin tek amacı, o istekte bulunanların kendilerince kurdukları haksız düzenin devam etmesine yöneliktir. Mağduriyetimin giderilmesi amacıyla konulan kulübe gecekondu da değildir.
Bir peşkeş olarak yorumlanmasını ise hayretler içinde karşılıyorum.
Aynı gazeteler, sahil gezi yolu ile ilgili peşkeşten bahsedeceklerse, bu benim mağduriyetimin giderilmesi olmamalıydı.
Kimsenin ekmeğime göz koymasına müsaade etmeyeceğimin bilinmesini istiyorum. Mağduriyetimin farkında olan ve mağduriyetimin giderilmesi için adım atan herkese teşekkür ediyorum.”

Kabakçı’dan Yalçınkaya’ya ziyaret Kabakçı’dan Yalçınkaya’ya ziyaret

HABER MERKEZİ