Geçtiğimiz ay basında yer alan feci görüntülerin ardından Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem hayvan severlerin çağrısına kulak tıkamadı ve Zonguldak Belediyesi Hayvan Barınağı temizlenerek bambaşka bir görünüme kavuştu. Artık barınakta yaşayan hayvanlar daha güvenli ve sağlıklı bir ortamda yaşayacaklar.

Konu ile ilgili Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem bir açıklamada bulundu. Erdem açıklamasında şunları kaydetti.

“Can dostlarımızın keyfi yerinde. Sevimli dostlarımızın her türlü bakımını üstlendiğimiz Hayvan Barınağı'mızda can dostlarımızın mutluluğu için hizmetlerimizi özverili bir şekilde sürdürüyoruz.

Karnesini evinde teslim aldı Karnesini evinde teslim aldı

CAN DOSTLARIMIZ BİZİM HER ŞEYİMİZ

Barınağımızı ziyaret ederek, sevimli dostlarımıza mama bağışında bulunan gönüllülerimize ise duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz. Can dostlarımız bizim her şeyimiz.”

Başkan Tahsin Erdem’in konu ile ilgili yaptığı videolu paylaşımda hayvan sever bir vatandaşın ifadeleri yer aldı.

Hayvan sever vatandaş şunları söyledi:

BAŞKANIMIZ ÇOK DUYARLI

“Biz gönüllüyüz. Hayvan gönüllüleriyiz. Bugün çok teşekkür ediyorum ayrıca Belediye Başkanımızın duyarlılığından dolayı. Bu yoğunluk arasında hayvanları düşündüler. Bu kadar yoğunluğun içinde daha yeni geldiler. Ne yapabiliriz yani hayvanlar için başka ne eksik varsa siz bize bildirin. Çok teşekkür ediyorum onlara bu duyarlılıklarından dolayı. Barınağımız Allah’a şükür güzel yani temiz. El birliği ile çok şey başarabileceğimize inanıyorum ben. Başkanımız çok duyarlı.”

Kaynak: Haber Merkezi

Kaynak: HABER MERKEZİ