BİR GÜNE ÜÇ AYRI PROGRAM SIĞDIRDILAR
CHP Kilimli İlçe Yöneticileri Belediye ve İl Genel Meclisi Adayları ile birlikte gündüz öğlen saatlerinde Belediye Sitesi Mahallesi Radaraltı bölgesinde evlerde seçmenlerle görüşen Erol Sarıal ve çalışma ekibi, iftar sonrası Kilimli Merkez Mahalle kahvehanelerini, açık işyerlerini ve parklarda dinlenen yurttaşları ziyaret ederek selamladılar.

Mezarlıkta hareketli saatler! Mezarlıkta hareketli saatler!


Teravhi Namazı sonrası kalabalık bir grup halinde Radaraltı sakinleri ile buluşan Sarıal, burada bilgisayar destekli Slayt üzerinden projelerini açıkladı.  


Yaptığı konuşmasında Belediye Başkanı Kamil Altun'un beş yıl önceki vaatlerini ve beş yılda yaptıklarını değerlendi.
HALKI UFAK UŞAK YERİNE KOYUYOR
Belediye Başkanı Kâmil Altun'un ve ekibinin 
Kilimlileri ve "Erol Sarıal'ı ufak uşak yerine koyarak kandırmaya çalıştığını söyledi. Kilimli'nin ulaşım sorununun dahi çözülemediğini, bozulan mahalle yollarının bakımının yapılmadığını, sokaklara taşan kanalizasyon sızıntılarının kokularının sürdüğünü, Mahallerde doğal gaz sonrası bozulan, iç sene sonra seçime bir ay kala bakımı yapılan yolların on beş gün sonra yeniden bozulduğunu söyledi.


Kamil Altun beş yıllık uykudan yeni uyanmış, yığılmış bekleyen her eksikliği son bir ayda yaparak biz seçmenleri ufak uşak yerine koyarak yeniden kandırmaya ve yeniden seçilmeye çalıştığını söyledi."