Jandarma ve Emniyet kapıştı! Jandarma ve Emniyet kapıştı!

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği 14. Olağan Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. 
Yapılan seçim sonucunda  Zonguldak Şubesi’nin de destek verdiği İlhan Erdem, Ali Yol’a  98 fark atarak yeni Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı oldu. 
14. Olağan Genel Kurulu seçimlerine katılan Zonguldak Şube Başkanı Bayram Çiv, yönetim Kurulu üyeleri  Mustafa Çimen, Ahmet Böcekli, Osman Ender Bulut ve Emir Kılıçarslan, İlhan Erdem’in seçimi kazanması ile büyük mutluluk yaşadılar.


Ayrıca yeni başkan İlhan Erdem’in Zonguldak Şube Başkanı Bayram Çiv’i Denetleme Kurulunda görev vermesi Zonguldak Şubeni fazlasıyla gururlandırdı.  
Yeni başkan İlhan Erdem’e görevinde başarı dileyen Zonguldak Şubesi resmi sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “ Bugün Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği 14. Olağan Genel Kurullu Seçiminde Zonguldak Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği olarak destek verdiğimiz ve daima yanlarında olduğumuzu belirttiğimiz Sn. İlhan Erdem yapılan seçimde Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı olmuştur. Başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletmekle birlikte yeni görevinde başarılar dileriz. Ayrıca Sn. İlhan Erdem Başkanımız Zonguldak Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Bayram Çiv’e Denetleme Kurulunda görev vererek bizleri onurlandırmıştır. Sn. İlhan Erdem Başkanımıza teşekkürlerimizi sunar, tekrar ülkemiz, hakem ve gözlemcilerimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz.”dednildi
Haber: Selçuk KOÇAKLI