Zonguldak'ta TTK, 2000 Pano ayak üretim İşçisi 5. Etap yedek adayların listesini yayınladı.

TTK’nın resmi internet sitesinde yayımlanan ilanda şu ifadelere yer verildi:

“2000 PAÜ 5.Etap Yedek Çağırılması

2000 PANO AYAK ÜRETİM İŞÇİSİ ALIMI

5.ETAP YEDEK ADAY ÇAĞRILMASI

2000 Gruplu işçi alımı kura çekimi sonucunda “Asıl” aday olarak işe girmeye hak kazanan, ancak  sağlık muayenesi yapılmak üzere sevk edildikleri tam teşekküllü hastanelerce haklarında “ÇALIŞAMAZ” kararı verilen adayların (17.01.2024 tarihine kadar Kurumumuza intikal eden rapor sonuçlarına göre) yerine çağrılan 118 yedek adaydan, evraklarını teslim etmeyen 9 kişi yerine aşağıdaki listelerde isimleri bulunan YEDEK adaylar çağrılmıştır.

 5.ETAP Zonguldak YEDEK Listesi için TIKLAYINIZ.

5.ETAP Bartın YEDEK Listesi için TIKLAYINIZ.

5.ETAP Karabük YEDEK Listesi için TIKLAYINIZ.

YEDEK adayların; ücretleri kendileri tarafından karşılanmak suretiyle TTK Beden Gücü Yönergesinin hükümlerine göre sağlık muayenelerinin yapılabilmesi için Kurumumuzca belirlenen ilgili Hastanelere sevk edilmek üzere;

29.01.2024 – 01.02.2024 tarihleri arasında aşağıdaki belgeler ile birlikte Zonguldak TTK Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı İşçilik Servisine müracaat etmeleri gerekmektedir.

YEDEK ADAYLARIN YANINDA GETİRECEĞİ BELGELER

Nüfus Cüzdanı ve fotokopisi

En son bitirdiği okul diploması ve fotokopisi

4 adet vesikalık resim

İkametgâh belgesi

Nüfus kayıt örneği

Varsa askerlik terhis belgesi (fotokopi)

Varsa Sigorta sicil numarası ve Başlangıç tarihi (Gün, Ay, Yıl) (Fotokopi)

 NOT: Belgelerinden herhangi biri eksik olan adayların hiçbir belgesi kesinlikle alınmayacak olup, belgelerin şeffaf dosya içerisinde getirilmesi gerekmektedir.

 NOT: Listede ismi bulunan YEDEK adaylar, Kurumumuzca sevk edildiği hastane tarafından TTK Beden Gücü Yönergesinin hükümlerine göre yapılacak olan sağlık muayeneleri sonucunda alacakları “Yeraltında pano-ayak üretim işçiliği sanatında çalışır” kararlı İlk İşe Giriş Sağlık Raporlarına ve İl Emniyet Müdürlüklerince yapılacak olan Arşiv Araştırması sonucuna göre  işe   başlatılacak olup, “Yeraltında pano-ayak üretim işçiliği sanatında ÇALIŞAMAZ” kararı alan veya Arşiv Araştırma sonucunda işe başlamaya engel durumu olan adayların yerine ise sıradaki YEDEK adaylar çağrılacaktır.

Evrak teslimi için son tarih 01.02.2024 mesai bitimine kadar (17:00) olup, bu tarihe kadar Kurumumuza belgeleri teslim etmeyen adayların yerine yedek adaylar çağrılacaktır.

Ferdi Akıllı ölümünün 3. Yıl dönümünde mezarı başında anıldı Ferdi Akıllı ölümünün 3. Yıl dönümünde mezarı başında anıldı

Bu ilan, yönetmelik hükümlerine göre tebligat niteliğinde olup, işçi adaylarına ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

HABER MERKEZİ