Ölümlü kazanın sürücü Kömürspor'un futbolcusu çıktı!... Ölümlü kazanın sürücü Kömürspor'un futbolcusu çıktı!...

Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ligin 11.hafta 
maçında Zonguldak Kömürspor'un sahasında ağırlayacağı İzmir temsilcisi Altınorduspor maçına tüm Zonguldaklıları davet etti. 
28 Ekim Cumartesi (yarın) Saat 14.00'te Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynanacak olan Altınorduspor maçına Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, tüm siyasi partilerin temsilcilerini, Belediye başkanlarını, taraftarları ve tüm Zonguldaklıları desteğe davet eden Şükrü Öztürk sosyal medyada hesabından şu ifadelere yer verdi:" 28/10/2023 Cumartesi oynayacağımız Altınordu müsabakası için tüm taraftarlarımızı, sayın valimizi, tüm siyasi parti temsilcilerini, belediye başkanlarımızı, eşimizi, dostumuz bu önemli müsabakaya davet ediyoruz." dedi
Zonguldak Kömürspor, ligde bir maç BAY olmak üzere oynadığı 9 karşılaşmada 1 galibiyet, 3 beraberlik 5 mağlubiyet ile 6  puanla ligin 15. sırasında yer alıyor. Kırımızı-lacivertli ekip bu 9 karşılaşmada kalesinde 9 gol görürken rakip filelere ise sadece 6 gol atabildi.
Altınorduspor’da ligde bir maç BAY olmak üzere oynadığı 9 karşılaşmada 1 galibiyet, 4 beraberlik 4 mağlubiyetle 7 puanla 14. sırada yer alıyor. Altınorduspor bu 9 karşılaşmada kalesinde 10 gol görürken, rakip filelere de 10 gol kaydetti.    
Haber:Selçuk Koçaklı