Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanlığı İftar programına MHP MYK Üyesi Murat Kotra, Zonguldak Belediye Başkanı ve İttifak Adayı Dr. Ömer Selim Alan, MHP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Zonguldak MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Zonguldak Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Karali, ülkücüler, MHP eski il ve ilçe başkanları ve çok sayıda parti üyeleri katıldı.

Whatsapp Image 2024 03 29 At 20.22.43 (1)
Zonguldak Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Karali, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "11 ayın sultanı, nefislerin düşmanı, bereket sebebi Mübarek Ramazan ayına Yüce Mevlanın izniyle bu sene de erişmenin Şükrü içerisinde; sizlerle iftar sofralarında bir araya gelip bir lokmayı bölüşmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 
Rabbim tuttuğunuz oruçları, ettiğimiz duaları ve yaptığımız hayırları kabul etsin inşallah. Liderimiz Devlet Bahçeli öncülüğünde bu konuda atılan her adımı destekliyoruz.

Whatsapp Image 2024 03 29 At 20.22.12 (1)
Öte yandan "Güçlü Yasama, Kararlı Yürütme, Uyumlu Belediye" hedefinin bütünüyle gerçekleşebilmesi için artık sayılı günler kaldı. Yüce Türk Milleti hainliklerini yurt içinde ve yurt dışında sürmeye devam edenlere ve gizli ortaklarına cevabını 2 gün sonra verecek "Ayırmadan, Ayrışmadan, Yerelde iktidar, Ülkede istikrar" iradesinde olanlara emanetlerini teslim edeceklerdir. 

Uğur Ünlü hayatımı kaybetti Uğur Ünlü hayatımı kaybetti

Whatsapp Image 2024 03 29 At 20.22.43
Liderimiz Devlet Bahçelinin dediği gibi "Cumhur Bizim Türkiye hepimizin" Bu Mübarek ayın fazilet ve bereketine nail olabilmeyi Yüce Rabbim hepimize nasip etsin diyor, herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. 
Biz gençlerimizle beraber liderimiz Devlet Bahçeli ile sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın yanındayız bunla alakalı kafamızda bir soru yok. 
Herhangi bir konuya malzeme verecek bir durumumuz yok.  Birbirimizin de teşkilatımızın ettiği gibi Cumhur İttifakımızın arkasında duracağız. 

Whatsapp Image 2024 03 29 At 20.22.11 (1)
Şunun da bilmesini istiyorum bizim adayımız var biz onu sorgulamadan uygularız. Gönül vermiş belediye başkan adayları hepinizin yanında Ülkü Ocakları olarak varız. 
Biz yolumuzu biliyoruz. Yolunu kaybetmişlerle olmayacağız.  Biz liderimiz Devlet Bahçeli’nin desteklediği Ömer Selim Alan adayımızın arkasındayız" dedi.
Haber: Selçuk Koçaklı