Beyaz Tv’de Ertem Şener’in hazırlayıp sunduğu Beyaz Futbol programında yorumculuk yapan eski Milli futbolcu Sinan Engin, şut bile atılmadan 0-0 berabere biten ve Zonguldak Kömürspor'un küme düşmesine neden olan şaibeli Ankaraspor-Nazilli Belediyespor maçıyla ilgili ikinci kez gündemine alarak konuştu.

Ünlü yorumcu Sinan Engin, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Kurulu’nun soruşturma başlattığı Ankaraspor-Nazilli Belediyespor arasındaki maçın Etik Kurulu'na sevk edildiğinin altını çizerken, TFF ve  Etik Kurulu'nun biran evvel bu konuyu açıklığa kovuşturması gerektiğini ve Zonguldak Kömürspor'un hakkının verilmesi gerektiğini söyledi.

Ereğli, Kilimli'yi yendi şampiyon oldu! Ereğli, Kilimli'yi yendi şampiyon oldu!

SİNAN ENGİN: BU İŞİN TAKİPÇİSİYİZ!
Zonguldak Kömürspor'a yapılan haksızlığı biran evvel talafi edilmesi gerektiğini söyleyen ünlü yorumcu Sinan Engin şu ifadelere yer verdi: "Ankaraspor -Nazilli Belediyespor maçı TFF ve Etik Kurulu'na sevk edilmiş. TFF ve Etik Kurulu biran evvel bu konuyu açıklığa kovuşturması ve  Zonguldak'ın hakkının yenildiğini düşünüyorum ve Zonguldak Kömürspor'un hakkının verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Buradan TFF ve Etik Kurulu'na sesleniyorum lütfen biran önce karar verin ve Zonguldak Kömürspor'umuza yapılan bir haksızlığı biran evvel telafi edin diyorum. Ve bu işin takipçisiyiz."dedi
Haber: Selçuk Koçaklı