Kelepçeden kurtulunca polis harekete geçti! Kelepçeden kurtulunca polis harekete geçti!

İlçe Başkanı İsmail Üstünyer yaptığı konuşmalarda, mahalli idareler seçimlerinin yaklaşmakta olduğunu söyledi. Saadet Partisi'nin en iyi adayları hem belediye başkanlıklarında, hem belediye meclislerinde hem de il genel meclisinde göstereceklerini dile getirdi. 
Belediyecilik işinin Saadet Partisi'nin işi olduğunu, belediyeleri kazandıklarında en mükemmel hizmetleri yapacaklarını, belediyelerin kapılarına "RÜŞVET ALANDA VERENDE MEL'UNDUR" tabelasını asacaklarını, 3Ç formülünü uygulayacaklarını (ÇALMADAN, ÇALDIRMADAN, ÇALIŞMAK), geçmişte yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduklarını ifade etti. 
Vatandaşlar ve esnaflar da ziyaretten memnuniyet duyduklarını, hizmeti kim daha iyi yapabilecekse onu tercih edeceklerini, mevcut durumun her yönü ile sıkıntılı olduğunu, geçinmekte zorlandıklarını belirtti. 
Ziyarette yönetim kurulu üyeleri Mehmet Ulu, Satılmış Eraslan, Osman Karadayı, Muhammer Akbıyık ve Adnan Kocaali de bulundular. İsmail Üstünyer "milletimizin saadet ve selameti için çalışmaya devam edeceğiz " diyerek sözlerini tamamladı ve ziyaretlerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.
Haber Merkezi