Göksu Keklik Lens Medya Haber’de Ergin Özkul’a konuşmuş ve Çatin Bozkurt’un üvey annesi ile iş birliği yaptığını, babasından kalan evi üvey annesinin üzerine yapması için Çetin Bozkurt tarafından tehdit edildiğini ve mobing baskı gördüğünü belirtmişti. Çetin Bozkurt’un dediğini yapmadığı için işten kovulduğunu belirten Göksu Keklik’i ise Çetin Bozkurt yalanlamıştı.

Çetin Bozkurt’un kendisini yalanlamasının ardından Göksu Keklik başkan ile arasında olan diyalogları ses kaydına almış ve bunları Gazeteci Ergin Özkul’a getirerek yayınlamıştı. Bunun üzerine Çetin Bozkurt, konuşmaları kayda alan  Göksu Keklik ve bu konuşmayı yayınlayan gazeteci Ergin Özkul hakkında haberleşme gizliliğini ihlal ettiği (TCK b.132) gerekçesiyle Devrek Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Çocuklar pazaryeri esnafına gösteri sergiledi Çocuklar pazaryeri esnafına gösteri sergiledi

“YAVUZ HIRSIZ EV SAHİBİ BASTIRIRMIŞ”

Konu hakkında açıklama yapan Gazeteci Ergin Özkul; “Biz haberimizin arkasındayız. Göksu Keklik geldi, bize olayları anlattı. Bu anlattıklarını da kamera karşısında anlattı. Hepsinin kaydı mevcuttur. Başkan Çetin Bozkurt’un kendisini tehdit ettiğini, babasından miras kalan evi üvey annesinin üzerine yapmasını istediğini bunu yapmadığı içinde işten kovulduğunu söyledi. Bu anlatılanlar Dünya’nın her yerinde haberdir. Göksu Keklik’e bu söylediklerini ispat edebilir misin diye sorduğumda ses kayıtlarının olduğunu yine ilk haberimizde bizlere söylemişti. Çetin Bozkurt bunun üzerine Göksu Keklik’i yalanladı. Göksu Keklik’i yalancılıkla itham etti. Göksu Keklik’te “Ben yalancı değilim, gerçekleri söylüyorum” diye ses kayıtlarını bize getirdi bizde yayınladık. Ses kayıtlarından da anlaşıldığı gibi Çetin Bozkurt Göksu Keklik’i babasından kalan evi üvey annesinin üzerine yapması için tehdit etmiş, mobing baskı yapmıştır. Bugün bizden suç duyurusunda bulunması tamamen algıdır. “Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış” misali bugün suç duyurusunda bulunuyor. Başkan önce şunu açıklasın. Bir ailenin özel hayatına, miras olaylarına neden giriyor. Göksu Keklik’e babasından kalan miras evi üvey annesinin üzerine yapması için neden baskı yapıyor?”

HABER MERKEZİ