Baba ile Babalar Günü mesajı Baba ile Babalar Günü mesajı

Basın bir kamu hizmetidir her şeyden önce diyen Zonguldak Vali yardımcısı Muammer Balcı, “Kamu görevini birlikte karşılıklı iletişim içerisinde, karşılıklı diyalog içerisinde yürüteceğimizden hiçbir şüphemiz yoktur” dedi. 

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC)  Başkanı Derya Akbıyık‘a kutlama ziyaretinde bulunan Vali yardımcısı Muammer Balcı, “Uzun soluklu bir hayata sahip Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti.  Yeni yapılan  olan genel kurulu sonucunda Derya Başkanım yeniden seçildiler. Yönetim kurulu yeniden belirlendi. Kendilerine başarılar diliyoruz. İnşallah hayırlı hizmetleri yapacaklardır. Malum olduğu üzere basın bir kamu hizmetidir her şeyden önce. Dolayısıyla bu kamu görevini birlikte karşılıklı iletişim içerisinde, karşılıklı diyalog içerisinde yürüteceğimizden hiçbir şüphemiz yoktur. Kendilerine tekrar başarılar diliyoruz. İnşallah değerli hizmetler olsun” dedi. 


AKBIYIK: VALİMİZİN BİZİMLE OLMASI ÇOK ÖNEMLİ 

Zonguldak Gazeteciler Vemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, “Zonguldak gazeteciler cemiyeti 75 yaşında bir cemiyettir. Geçtiğimiz pazar günü 35. olağan genel kurulumuzu yaptık.
Genel kurul sonucunda  yönetim kuruluna ve diğer üyelerimiz seçildi. Sayın valimiz de bu konuda bizleri tebrik etmek için hayırlı olsun dileğiyle geldi. Biz kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bizde ayrı bir yeri var. Bizlerle olması çok önemli” dedi.

HABER MERKEZİ

Editör: Bilge ÖZKUL