ZBEÜ’de ‘Deprem Bilgi Sistemi’ Uygulaması Geliştirildi ZBEÜ’de ‘Deprem Bilgi Sistemi’ Uygulaması Geliştirildi

Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı öncesi Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, öğrencilere hatırlatma, vatandaşlara uyarıda bulundu.
Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, YKS sırasında tüm birimlerin hazır bekleyeceğini söyledi. Öğrenci ve vatandaşlara uyarıda bulunan Vali Osman Hacıbektaşoğlu: "Sevgili öğrenciler ve Değerli vatandaşlarımız; 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için bazı önemli hatırlatmalarımız var:
Sınava Girecek Öğrencilerimiz İçin: Bina Kontrolü: Sınavdan önce sınava gireceğiniz binayı ve salonu mutlaka kontrol edin. Böylece sınav günü bina ve salon aramak için vakit kaybetmezsiniz.
Erken Hareket: Sınav günlerinde, sınav yerlerinize erken hareket ederek olası aksiliklerin önüne geçebilirsiniz. Trafik yoğunluğunu ve diğer beklenmedik durumları göz önünde bulundurun.
Değerli Vatandaşlarımız İçin: 112 Acil Çağrı Merkezi: Olası ihbarlarınızı 112 Acil Çağrı Merkezi aracılığıyla yapabilirsiniz. Acil durumlarda hızlı ve etkili bir şekilde yanınızdayız.
Trafik Yoğunluğu Uyarısı: 8 Haziran ve 9 Haziran tarihlerinde, saat 08.00 - 10.00 arasında zaruri olmadıkça trafiğe çıkmamanızı önemle rica ediyoruz. Bu saatlerde toplu taşıma araçlarını tercih ederek sınava girecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.
Hep Birlikte Destek Olalım: Sınav günlerinde sessiz, sakin ve huzurlu bir ortam sağlamak için hep birlikte çaba gösterelim. Unutmayalım, küçük bir destek büyük fark yaratır. Başarılar dilerim"dedi.
 

Kaynak: Bülten