31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Devrek Belediye Başkanı seçilen Özcan Ulupınar, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkanı eski Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 35 yıllık yakın koruması Sakaryalılar Gurubu Lideri Abdurrahman Akyüz'ü Başkan Yardımları Özcan Özmekik ve Ayhan Kazkondu ile birlikte Mesut Özil Spor Tesisi'nde ağırladı.

U-17 Türkiye Futbol Şampiyonası Karabük'te başladı U-17 Türkiye Futbol Şampiyonası Karabük'te başladı

Ziyarette Başkan Akyüz, Başkan Ulupınar'a  yeni görevinde başarılar dilerken, Başkan Ulupınar ise ziyareti ve güzel dilekleri nedeniyle Başkan Akyüz'e teşekkür etti.

Devrek Belediyesi ise ziyaret hakkında şu paylaşımda bulundu:"Belediye Başkanımız Özcan Ulupınar, Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkanı eski Başbakanımız Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 35 yıllık yakın koruması Sakaryalılar Gurubu Lideri Abdurrahman Akyüz'ü Devrek Belediyesi Mesut Özil Spor Tesisi'nde ağırladı.

Hayırlı olsun dileklerini kabul eden Başkanımız Özcan Ulupınar, misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcılarımız Özcan Özmekik, Ayhan Kazkondu,  Wushu Kung Fu Federasyonu Teknik Kurul üyesi Milli Sporcu ve Milli Takım Antrenörü Bekir Kaya ve Etem Kışlalı yer aldı."denildi 

Selçuk Koçaklı

Muhabir: Selçuk Koçaklı