İddiada para kaybedince büfeye ateş açtı İddiada para kaybedince büfeye ateş açtı

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, Sultantepe İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek okula yeni kayıt yaptıran öğrenciler ve mevcut öğrenciler ile bir araya geldi.
Öğrenciler ile bir süre sohbet eden Akbaş ve Odabaşoğlu, okula kayıt olan öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulundu. Yaz dönemi hafızlık kursunu da ziyaret eden Akbaş, öğrencilere Kur'an ahlakı ile yaşamlarını sürdürmeleri ve hafızlıklarını bir ömür muhafaza etmeleri hususundaki temennilerini dile getirerek, başarılar diledi.
Odabaşoğlu, yeni başlayan yaz dönemi hafızlık kursu ziyaretinde öğrencilerle yaptığı sohbetinde, “Kur'an-ı Kerim bizler için bir rehber ve yol göstericidir. Kur'an-ı Kerim'e sahip çıkan ve onun ışığında ilerleyen toplumlar asla karanlığa düşmeyecektir. Sizler burada hafızlık eğitimi alarak Peygamber Efendimizin en hayırlı olarak tanımladığı bir işi yapıyorsunuz. Kur'an-ı Kerim'in manasıyla kavramanın ne kadar kıymetli olduğu da apaçık ortadadır. Rabbim hepinizin hafızlık eğitimizi başarıyla tamamlamanızı nasip eylesin inşallah" dedi.

Kaynak: İHA