Çaycuma’da kaza! Yayaya çarptı Çaycuma’da kaza! Yayaya çarptı

Yurtbay Şirketler Grubu'nun kurucusu Zeki Yurtbay tarafından 1956 yılında kurulan ve o günden bu yana sürekli bir gelişim içerisinde olan Türkiye'nin en büyük ve modern tuğla tesislerinden biri haline gelen Yurtbay Tuğla’nın geleneksel iftar yemeği, bu yıl da 19 Mart 2024 tarihinde, Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde gerçekleşti. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Bünyamin Bostancı’nın katılımlarıyla, Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı ve Yurtbay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Z.İlter Yurtbay’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde, pek çok davetli bir araya geldi. 
YURTBAY ŞİRKETLER GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ Z.İLTER YURTBAY: “YURTBAY TUĞLA, HALA ZEKİ BEY'İN TUĞLASIDIR.”
İftar programı, Yurtbay Şirketler Grubu kurucusu ve Ebedi Başkanı Merhum Zeki Yurtbay’ın ruhuna okunan dualarla başladı. Katılımcılar, iftar yemeği esnasında Yurtbay Tuğla'nın yeni logosunun tanıtım filmi ve fabrika tanıtım filmi ile markanın son gelişmelerini yakından takip etme fırsatını buldular.
İftar yemeğinde misafirlere hitaben hoş geldiniz konuşmasını gerçekleştiren Yurtbay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Z.İlter Yurtbay: “Yurtbay Tuğla, Yurtbay ailesinin mihenk taşıdır. Biz Çaycumalıyız, burada doğduk, gün gelecek ve tekrar buraya geri döneceğiz. Fabrika ve Satış Yönetim kadromuz ile logomuzda günümüz koşulları doğrultusunda değişiklikler yaptık; ancak Yurtbay Tuğla, hala Zeki Bey'in tuğlasıdır.” ifadelerini kullandı. (Cevdet AKGÜN)