CHP’li Kadınlar Çaycuma’da buluştu CHP’li Kadınlar Çaycuma’da buluştu

Yurtbay Seramik’in Uşak Doğaser Bayi, CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, Çevre Şehircilik İl Müdürü Bülent Güngör, Yurtbay Seramik İcra Kurulu Başkanı Serkan Peker, Yurtbay Seramik Pazarlama Genel Müdürü Hasan Bülent Şamlı ile Doğaser Bayi kurucu ortakları Murat Yaylı, Ziya Sarıkaya ve Ali Karyağdı ve sektör profesyonellerinin katılımları ile düzenlenen tören ile açıldı.

Türkiye’nin seramik sektöründeki önemli temsilcisi Yurtbay Seramik’in Uşak Doğaser Bayi, 5 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilen özel bir törenle açıldı. Törene, CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, Çevre Şehircilik İl Müdürü Bülent Güngör, Yurtbay Seramik İcra Kurulu Başkanı Serkan Peker ve Yurtbay Seramik Pazarlama Genel Müdürü Hasan Bülent Şamlı, Doğaser Bayi kurucu ortakları Murat Yaylı, Ziya Sarıkaya ve Ali Karyağdı ve sektörün önde gelen profesyonelleri katılım gösterdi. Yurtbay Seramik, Uşak Doğaser Bayi aracılığıyla, bölge halkına yenilikçi ve kaliteli seramik ürünlerini sunmayı hedefliyor
YURTBAY SERAMİK PAZARLAMA GENEL MÜDÜRÜ ŞAMLI: “UŞAK, HEM BİZLERE HEM DE TÜKETİCİLERE FAYDALI OLACAK.”
Yurtbay Seramik’in Uşak’taki varlığını ve büyüme stratejilerinin vurgulandığı törende konuşan Yurtbay Seramik Pazarlama Genel Müdürü Hasan Bülent Şamlı açılış töreniyle ilgili şunları söyledi:
“Yurtbay Seramik, 1995 yılında rahmetli Zeki Yurtbay tarafından kurulan yaklaşık 30 yıllık bir firmadır. “Doğadan sanata” mottosuyla çıkılan yolda sektörün hem Türkiye’de hem dünyadaki en önemli ürünlerini daha ileri götürmeye gayret ediyoruz. Kalitemizden hiçbir şekilde taviz vermeden en güzel ürünleri, hem dünyadaki fuarlarda, hem ülkedeki fuarlarda, showroomlarda sergilemeye devam ediyoruz. 
Biz, Uşak’ın gelişmekte olan bir bölge olduğunu, bu bölgenin ileride hem bize hem sektörünün alım yapacak nihai tüketicilerine, müteahhitlerine, firmalarına faydalı bir yer olacağını gördüğümüzde, bu bayi gördüğünüz hale getirdik. Tekrar Doğaser’e hoş geldiniz diyorum.”
Törende konuşan Yurtbay Seramik İcra Kurulu Başkanı Serkan Peker de davetlileri selamlayarak bayi hakkındaki iyi dileklerini paylaştı.  Doğaser Bayi kurucu ortaklarından Murat Yaylı da Yurtbay Seramik ailesine katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiği bir hoş geldiniz konuşması gerçekleştirdi. 
Yurtbay Seramik’in estetik ve kaliteyi bir arada sunmayı hedeflediği Uşak Doğaser Bayi, Uşaklı tüketicilere benzersiz çözümler sunmayı ve yerel ihtiyaçları karşılayarak ve bölge ekonomisine katkıda bulunarak şehre değer katmayı hedefliyor.

Kaynak: Haber  Merkezi