499 Maden Şehidinin işsiz çocukları devlet işine yerleştirildi... İSİM İSİM O LİSTE 499 Maden Şehidinin işsiz çocukları devlet işine yerleştirildi... İSİM İSİM O LİSTE

Zaimoğlu açıklamasında, “ 6 Ocak 2024 cumartesi günü parti denetiminde ön seçimi CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu olarak başarı ile gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Yapılan ön seçimde adil, tarafsız ve şeffaf olarak tüm aday adaylarımıza yarışma imkanını sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ön seçime katılan değerli aday adaylarımız sayın Fırat Birkan, Sayın Tahsin Erdem, Sayın İsmail Eşref ,Sayın Zeki Günalp, Sayın Atınç Kayınova, Sayın Harun Akın Ve Sayın Turgut Aydın'a böyle güzel bir yarışma ve demokrasi şöleni yaşattıklarından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Kazanan ve kaybedenin olmadığı bu yarışta Parti Meclisimizin ve MYK'mızın onayına sunulmak üzere. Örgüt denetiminde yapılan ön seçimde 700 oy alarak birinci seçilen sayın Tahsin Erdem olmuştur. Genel merkezimizin onayı sonrası adayımız ile gece gündüz çalışarak bizim için en önemli seçim olan belediye başkanlığını kesin ama kesinlikle kazanacağız. Bu süreçte en büyük gücü yönetim kurulumuzdan ve diğer aday adaylarımızdan alarak halkımızla kucaklaşacağız” dedi.

HABER MERKEZİ