Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından koordine edilen ve ZBEÜ dahil olmak üzere 15 üniversitenin paydaşlığında gerçekleştirilen organizasyona ZBEÜ’den Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Servet Karasu, Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz, Kariyer Merkezi Müdürü Doç. Dr. Seda Tapdık Terzioğlu,  akademik, idari personel ve çok sayıda öğrenci katıldı.

ZBEÜ Standına Yoğun İlgi

Başvurular Başladı! Başvurular Başladı!

Fuarda yerini alan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinin standı katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.  ZBEÜ standını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, paydaş üniversitelerin Rektörleri ve katılımcılar ziyaret etti. Rektör Özölçer, ZBEÜ’nün standını ziyaret eden protokol üyeleri, rektörler ve öğrencilere üniversite hakkında bilgi aktardı.  Rektör Özölçer, ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Servet Karasu ile birlikte paydaş üniversitelerin standını ziyaret etti.

İki gün boyunca sürecek olan etkinlikte katılımcılar mesleklerle ilgili detaylı bilgi alma, kariyer planlarını oluşturma, bölgedeki birçok şirketle tanışma, kendi markalarını oluşturma ve girişimcilik konularında düşüncelerini kurum ve kuruluşlarla paylaşma fırsatı yakalayacak.

HABER MERKEZİ