Kurban kesim eğitimi Kurban kesim eğitimi

3D57Be1E B8C4 472F 8018 Cd8F3859C12DTmörene Vali Osman Hacıbektaşoğlu, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Belediye Başkanı Tahsin Erdem, öğretim görevlileri, veliler ve öğrenciler katıldı. 
Törende konuşan Vali Osman Hacıbektaşoğlu, “Bugün bir son değil, aksine yeni bir başlangıç. Burada kazandığınız bilgi, deneyim ve değerler, hayatınız boyunca size yol gösterecek. Toplumun her kesiminde fark yaratacağınıza, bilimi, sanatı ve insanlığı ileriye taşıyacağınıza inancımız tamdır. Sizlerin, Zonguldak’ın ve ülkemizin geleceğinde önemli roller üstleneceğinize, aydınlık yarınlar için çalışacağınıza inanıyorum.
Sizleri, bu anlamlı günde, başarılarınızdan dolayı kutluyor ve yeni yaşamınızda hepinize sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir gelecek diliyorum. Unutmayın ki, bizler her zaman burada, Zonguldak'taki evinizde sizleri desteklemek ve gururla anmak için varız” dedi. 
Üniversite birincisi, ikincisi ve üçüncüsü ile üniversite bünyesindeki 15 okulun birinci, ikinci ve üçüncü öğrencilerine ödül takdim edilen tören, mezun öğrencilerimizin kep atma coşkusuyla sona erdi.

Editör: Eren Aşkar