Zonguldak’ı tarif eden Zonguldak  PTT Başmüdürlüğüne atanan Akın Akıncı, “Güzel bir kent, butik bir kent, Kadim bir kent ve bu nedenle  Zonguldak'ta bulunmaktan mutluyum” dedi. 

Zonguldak’a 21 gün önce PTT Başmüdürü Muhammet Çatalçam‘ın yerine atanan Akın Akıncı’yı Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’nde Başkan Derya Akbıyık ve basın mensupları karşıladı.


Zonguldak PTT müdürü Akın akıncı hoşgeldin konuşması yapan (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık, “Bugün Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'nde şehrimize yeni atanan Zonguldak PTT Başmüdürümüzü ağırlıyoruz. Tabii ki PTT bizler için de çok önemli. Ben yeni görevi de hayırlı uğurlu olsun. Zonguldak güzel bir şehirdir. Güzel hizmetler vereceğine de inanıyorum. Bugünkü ziyaret için kendisine teşekkür ederken de başarılar diliyorum” dedi. 

AKINCI: ZONGULDAK’TA OLMAKTAN MUTLUYUM 

Zonguldakın kadim ve  butik bir şehir olduğunu söyleyen Zonguldak PTT Başmüdürü Akın Akıncı, “Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben de yaklaşık 20 gündür Zonguldak'a PTT Başmüdürü olarak atandım. 21 gün önce göreve başladım. Güzel bir kent, butik bir kent, Kadin bir kent bu anlamıyla Zonguldak'ta bulunmaktan ziyadesiyle mutlu olduğunu ifade etmek istiyorum. 
Tabi buradaki temel görevimiz PTT'yi, PTT Başmüdürlüğü'nü, Zonguldak özelinde çok daha iyi noktalara, yani hizmet kalitesiyle, karlılık ve verimlilik noktasıyla çok daha iyi noktalara taşımak gibi bir görevimiz var. Bunu tüm ekibimizle birlikte, burada tüm çalışanlarımızla birlikte başarabilecek yetenekte olduğumuzu düşünüyorum. El ele vererek, kol kola girerek, dayanışma içinde olarak çok daha iyi hizmetler, kaliteli ve verimli hizmetler üretebileceğimiz noktasında tüm arkadaşlarımıza güveniyorum. Dolayısıyla bu süreçte siz basınımızın değerli mensuplarına da bizi, hatta sahadaki bizim eksiklerimizi görmediğimiz, bizi uyarmada büyük görevler düştüğünü biliyorum. Bu noktada bizi zaman zaman uyarırsanız, yani halkımızın ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasında bizim eksiklerimiz olabilir. Bu noktada bizleri uyarmanız bize yol gösterici olacaktır. Ben bu vesileyle tekrar Sayın Başkanım'a, siz değerli gazeteci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Burada bulunmaktan memnun ve mutlu olduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi.

Zonguldak'a büyük onur! Zonguldak'a büyük onur!

HABER MERKEZİ