Kaçak ocağın önünde düştü, hayatını kaybetti! Kaçak ocağın önünde düştü, hayatını kaybetti!

Türkiye-Sırbistan Ekonomik İşbirliğinin Geliştirilmesinde Yeni Ufuklar Sempozyumu için Belgrad’da bulunan  Zonguldak heyeti, T.C. Sırbistan Büyükelçisi Hami Aksoy tarafından Büyükelçilikte verilen resepsiyona katıldı.
Zonguldak  heyetinde, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Keleş, TOBB Zonguldak Genç Girişimciler Kurulu İcra Komştesi Başkanı Yunus Aydoğan, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri Fırat BİRKAN, Mehmet Berkan Önal, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Murat BOLLUCUOĞLU ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya yer aldı.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’’  Türkiye-Sırbistan Ekonomik İşbirliğinin Geliştirilmesinde Yeni Ufuklar Sempozyumu için Belgrad’ a geldik. Başarılı geçen sempozyum sonrasında, T.C. Sırbistan Büyükelçimiz Hami Aksoy tarafından Büyükelçilikte verilen resepsiyona katıldık. Kendisiyle ve müşavirlerimizle Sırbistan iş ve ticaret ortamını istişare ettik. Nazik kabulleri için teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kaynak: Bülten