Zonguldak Kömürspor’dan açıklama… “Biz küme düşmedik, düşürüldük” Zonguldak Kömürspor’dan açıklama… “Biz küme düşmedik, düşürüldük”

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta Lig'de kalma umutlarını mucizelere bırakan temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, 35. hafta maçında pazar günü evinde küme düşen Adıyamanspor'u konuk edecek. 

Kırmızı -lacivertli temsilcimiz, Bayram izni yapmazken, bu maçın hazırlıklarını ise aralıksız olarak devam ediyor.

Ayrıca Zonguldak Kömürspor yönetimi, Adıyamanspor maçı kapsamında moral verme adına  teknik heyet ve futbolcular ile kahvaltıBayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Dedeman Otelde gerçekleşen Kahvaltılı Bayramlaşma törenine Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Mehmet Salih Demir, Zonguldak Kömürspor yönetim kurulu üyeleri Harun Demir, Hacı Hüseyin Demir, Şükrü Öztürk ve Metin Kadıoğlu olmak üzere teknik heyet ve futbolcular yer aldı. 

HÜRFİKİR: 4 MAÇIMIZI KAZANIP LİGDE KALACAĞIZ!

Kahvaltılı Bayramlaşma töreninde konuşan Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, “Öncelikle tüm Zonguldak’ımızın bayramını kutlarız. Bugün de futbolcu arkadaşlarla bir kahvaltı düzenledik ve bayramlaşma gerçekleştirdik. Kalan 4 maçımıza gelince inşallah kalan maçlarımızı kazanıp ligde kalacağız. Futbolcu arkadaşlarımıza güveniyoruz, inanıyoruz..”dedi

ÇEVİK: LİGDE KALIP ZONGULDAK’TAN MUTLU AYRILMAK İSTİYORUZ!

Zonguldak Kömürspor Takım  kaptanı Hakan Çevik ise “Tüm Zonguldak halkının bayramını kutluyorum. Bugün birlik beraberlik içerisinde yeniden kahvaltı düzenledik. Buradan yönetime de teşekkür ediyorum maçtan önce güzel bir durum oldu. İnşallah bu sezon bu takımı ligde bırakacağız. Elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. İnşallah sezon sonu ligde kalıp mutlu bir şekilde ayrılmak istiyoruz.”dedi

Konuşmaların ardından Kahvaltılı Bayramlaşma töreni çekilen toplu fotoğrafla ile son buldu.

Haber/fotoğraf: Selçuk Koçaklı