TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ilk yarıyı 12 puanla 18. sırada küme düşme potasında tamamlayan  temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’da ikinci yarı hazırlıkları 3 Ocak Çarşamba 2024 tarihinde Zonguldak'ta başlaması bekleniyordu. 

Altın değerinde 3 puan dedikleri bu olsa gerek! Altın değerinde 3 puan dedikleri bu olsa gerek!

Hatta Zonguldak'ta 1 haftalık çalışmanın ardından yönetimin maddi destek bulması halinde kamp çalışmalarını Antalya’da bulamaması halinde ise  Zonguldak’ta devam edeceği öğrenilmişti.

Ancak aldığımız bilgiye göre Zonguldak Kömürspor yönetimi, maddi desteği bulduğu ve bu nedenle Zonguldak'ta toplanma ve kampı iptal ederek, takımı direkt Antalya kampında toplama kararı aldı.

Yeni yıl izninde bulunan Kırmızı-lacivertli takım 4 Ocak Perşembe 2024 tarihinde Antalya Kemer Vikingpark otelde toplanarak ikinci yarı hazırlıklarına başlayacak.

Zonguldak Kömürspor, Antalya Kemer Vikingpark'ta yaklaşık 10 gün boyunca çalışacakken, bu 10 günlük kamp çalışmaları içinde bir ya da iki hazırlık maçı da oynamayı planlıyor.

Öte yandan Zonguldak Kömürspor yönetimi, ikinci yarı öncesinde kadroyu güçlendirme adına çok sayıda oyuncu ile görüştüğü ve bazı oyuncularla da anlaştığı öğrenilirken, anlaştıkları oyuncuların kısa sürede Antalya'ya gelerek kamp çalışmalarına katılacağı öğrenildi. 
Haber: Selçuk Koçaklı