Plaja atılan çöpler kızdırdı Plaja atılan çöpler kızdırdı

Tüketici Hakları Derneği Şube Başkanı Ali Topaloğlu, Zonguldak ve Kozlu halkına çağrıda bulunarak halkı çevre temizliğine karşı duyarlı olmaya çağırdı. 
İŞTE O AÇIKLAMA:  
Baharın gelmesiyle birlikte hepimiz parklardan sahillerden faydalanıyoruz. Çocuklarımızla sevdiklerimizle zaman geçiriyoruz. Dernek olarak gözlemlediğimiz kadarıyla üzülerek belirtelim ki çevremizi maalesef temiz tutmuyoruz. Ortak yaşam alanlarımızı hoyratça kullanıyoruz. Çöplerimizi sigara izmaritlerimizi gelişi güzel sokaklara atıyoruz. Bu bize bu kente yakışmayan durumdur. Lütfen hepimiz kentimizi parklarımızı sahillerimizi temiz tutalım. Çağdaş bir kenti hep birlikte yaratalım. Birlikte çağdaş kentte bir kentte yaşayalım. Çevreyi kirletenleri uyaralım. Özellikle kentimiz öğrencilerine gençlerine sesleniyoruz. Çevremizi koruyalım. Bunun için farkındalık yaratalım. Çevre temizlik sadece yerel yönetimlere bırakılacak bir durum değildir.
ÖZELİKLE ZONGULDAK VE KOZLU BELEDİYESİNE ÇAĞRIMIZDIR.
Kent temizliğine özelliklede park ve sahillerimiz temiz tutulmalı. Çevreyi kirletenlere gerekli cezai işlemler yapılmalıdır. Bizim en temel tüketici hakkımız olan sağlıklı çevrede yaşam hakkımızı sonuna kadar savunacağız. Bu durumun takipçisi olacağız.”