Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Küçük Kızlar Hokey il birinciliğinde Zonguldak şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmayı hak kazanan Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Küçük Kızlar Hokey takımı, Kırklareli’de  yarı final müsabakalarında bölge şampiyonu olarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.
Antrenörler Köksal Kasım, Vahit Topçu ve Beden Eğitimi öğretmeni Engin Kabak önderliğinde Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Küçük Kızlar Hokey takımı, Gaziantep’te gerçekleşen  Küçük Kızlar Hokey Türkiye şampiyonası finallerinde ise ilk 8 takım arasında şampiyonayı 4’de tamamlayarak Zonguldak’a kupa ve madalya ile döndü.  
Şampiyonayı ilk 4’e tamamlayarak Zonguldak’a kupa  ve madalya ile dönen öğrencilerini ve teknik heyeti kutlayan Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü Hakan Acar: “Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu'nun gururu Küçük Kızlar Hokey takımımız Gaziantep ilinde düzenlenen Okul Sporları Hokey Türkiye Şampiyonası müsabakaların da Türkiye 4’üncüsü oldu. Öğrencilerimizi, Öğretmenlerimizi ve Antrenörlerimizi tebrik eder, bize bu gururu yaşattıkları için teşekkür ederiz.”Dedi.

Kömürspor’un 3. Ligdeki Grubu Ve Rakipleri Belli Oldu Kömürspor’un 3. Ligdeki Grubu Ve Rakipleri Belli Oldu

Muhabir: Selçuk Koçaklı