Milli Eğitim Müdüründen, İspanyalı öğrencilere ‘Türk kahvesi’ Milli Eğitim Müdüründen, İspanyalı öğrencilere ‘Türk kahvesi’

İYİ Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Kaya Adanır, seçim çalışmaları kapsamında Zonguldak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğünü ziyaret etti.


Personelle bir araya gelinen ve onların görüş ve beklentilerinin dinlendiği ziyarette Adanır'a, İl Yöneticileri, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları eşlik etti.


Konu ile ilgili şu açıklama yapıldı:
"İl yöneticilerimiz, Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Zonguldak SGK İl Müdürlüğü‘nü ziyaret ettik. 
Zonguldak’ı İYİ Belediyecilikle buluşturmaya hazırız. Zonguldak’ın gelişimi ve refahı için tüm kurumlarla işbirliği içinde çalışacağız. 
Sosyal Güvenlik Kurumu’nun önemli bir kamu kuruluşu olduğunu biliyoruz. Kurumun personeliyle bir araya gelerek, onların görüşlerini ve beklentilerini dinledik. 
Halkımızın refahı ve hizmet kalitesinin artırılması adına elimizden geleni yapmaya hazırız. Kurum müdürümüz ve personellerine misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ederiz."
Haber: Yavuzhan Somuncu