Biz onu bile beceremiyoruz. Yani Zonguldak Belediyesinin parası var ama israf ediyorlar. Zonguldak’ı kötü kaderinden kurtarın”dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Adayı Dereli akşam saatlerinde Saadet Partisi Başkanı Burak Erol ve partililerle beraber Alo 170 Çağrı Merkezini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, “Kent yaşanılabilir olmaktan çıkmış. Yeni bir Zonguldak mümkün. Yeniden büyük Zonguldak mümkün. Zonguldak Belediyesi son 5 yılda belediye kendi öz kaynağı yaptığı hizmet yok. Hep Toki faaliyeti ile. Ama belediye yönetimi bu değil. Kabul etmiyoruz”dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ise, “Bizim memleket sevdamız büyük. O yüzden bu yola çıktık. Karşınızda Elmas Park var. Belediye Başkanı orada açılış yaptı. Ben neyin açılışını yaptığını anlamadım. Özellikle son dönemde projeleri kendileri yapmış gibi anlatıyorlar. Zonguldak’ta bir tiyatro gösteri yok. Biz bunları anlattıktan sonra belediye sinemasını açtılar. Zonguldak’ı kötü kaderinden kurtarın. Burada tanzim satış noktaları, halk ekmek açmak istiyoruz. Burada beton santrali yok. Bütün belediyeler kenti betonlarını kendilerini üretiyorlar. Biz onu bile beceremiyoruz. Yani Zonguldak Belediyesinin parası var ama israf ediyorlar. Ekonomik sosyal anlamda Zonguldak büyütülmesi gerek”diye konuştu.

Alkollü şahıslar birbirine girdi! Polis olay yerinde Alkollü şahıslar birbirine girdi! Polis olay yerinde

Program toplu hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.