Kömürspor Maçına A klasman hakemi atandı Kömürspor Maçına A klasman hakemi atandı

Merkez Hakem Kurulu (MHK), Profesyonel ve  Bölgesel Amatör Liglerde görev yapacak hakem ve gözlemcileri açıkladı. MHK, Zonguldak’tan 8 hakemi önemli maçlarda görevlendirdi.
İŞTE BİR BİRBİRİNDEN ZORLU MAÇLARDA GÖREV YAPACAK 8 HAKEM ŞU ŞEKİLDE: 
HAKAN ERGİN 4. HAKEM OLARAK GÖREV YAPACAK

TFFHGD Zonguldak Şube yönetimi ve İl Hakem Kurulu hakemlerine başarı temennisinde bulunarak şu açıklamada bulundular: “03.04.2024 Çarşamba Kastamonu Gazi Stadında oynanacak olan GMG Kastamonuspor-Uşak Spor A.Ş TFF 2.lig müsabakasında 4.hakem olarak görev yapacak olan başta C klasman hakemimiz Hakan Ergin ve hakem triosuna başarılar dileriz.
EMİR KILIÇARSLAN YARDIMCI HAKEM OLARAK GÖREV YAPACAK
03.04.2024 Çarşamba günü Bursa Minareli Çavuş Stadında oynanacak olan Bursa Yıldırım Spor-Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü TFF 3.Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta C Klasman yardımcı hakemimiz Emir Kılıçarslan ve hakem triosuna başarılar dileriz.
ARİF EMRE HARMANBAŞI YARDIMCI HAKEM OLARAK GÖREV YAPACAK
03.04.2024 Çarşamba günü İstanbul Küçükçekmece İFA Stadında oynanacak olan İFA-Babaeskispor Bölgesel Amatör Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel yardımcı hakemimiz Arif Emre Harmanbaşı ve hakem triosuna başarılar dileriz.
MELİH KAYA YARDIMCI HAKEM OLARAK GÖREV YAPACAK
03.04.2024 Çarşamba günü Bilecik İstasyon Stadında oynanacak olan Bilecik 1969 Spor Kulübü-Kütahya Özel İdare Köy Hizmetlerispor Bölgesel Amatör Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel yardımcı hakemimiz Melih Kaya ve hakem triosuna başarılar dileriz.
YUNUS EMRE YÜKSEL YARDIMCI HAKEM OLARAK GÖREV YAPACAK 
02.04.2024 Salı günü İstanbul Maltepe Hasan Polat Stadında oynanacak olan Maltepespor-Anadolu Futbol Kulübü Yatırımları A.Ş Bölgesel Amatör Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel yardımcı hakemimiz Yunus Emre Yüksel ve hakem triosuna başarılar dileriz.
ATAKAN YÜZLÜ YARDIMCI HAKEM OLARAK GÖREV YAPACAK
03.04.2024 Çarşamba günü Tekirdağ Kapaklı İlçe Stadında oynanacak olan Kapaklıspor-Feriköy Bölgesel Amatör Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel yardımcı hakemimiz Atakan Yüzlü ve hakem triosuna başarılar dileriz.
ENİS AKÇA 4. HAKEM OLARAK GÖREV YAPACAK
03.04.2024 Çarşamba günü Bilecik İstasyon Stadında oynanacak olan Bilecik 1969 Spor Kulübü-Kütahya Özel İdare Köy Hizmetlerispor Bölgesel Amatör Lig müsabakasında 4.Hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel hakemimiz Enis Akça ve hakem triosuna başarılar dileriz.
BUĞÇE TAŞCIOĞLU 4. HAKEM OLARAK GÖREV YAPACAK
03.04.2024 Çarşamba günü Gümüşhane Kelkit İlçe Stadında oynanacak olan Kelkit Hürriyet Spor Kulübü-Karşıyaka TFF 3.Lig müsabakasında 4.Hakem olarak görev yapacak olan başta Kadın Bölgesel hakemimiz Buğçe Taşcıoğlu ve hakem triosuna başarılar dileriz.”
Haber: Selçuk KOÇAKLI