Namağlup şampiyon! Namağlup şampiyon!

Antalya'da 08-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen 11. Turkısh Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında Toga Spor Kulübü'nün Milli Sporcusu Azra Saymaz, Milli takım adına yarışarak Ülkemizi ve Zonguldak'ı iyi şekilde temsil etti.

TOGA SPOR KULÜBÜ AZRA'YI TEBRİK EDERKEN, DESTEK OLANLARA DA TEŞEKKÜR ETTİ 
Milli takım adına yarışarak Ülkemizi ve Zonguldak'ı en şekilde temsil eden Azra Saymaz'ı tebrik eden Toga Spor Kulübü, kulübün sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi:"Bu başarıda emeği geçen Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’e Zonguldak Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz ‘a Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve Çaycuma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şendoğan Kaya ‘ya teşekkür ederiz.

Ayrıca sporcumuzu  Alt yapıdan yetiştiren çok kıymetli antrenörlerimiz Baş Antrenör Kadir Bölükcü Antrenörler Semanur Çıvak ve Sedanur Çıvak a teşekkür ederiz.
Toga  Spor ailesi olarak her zaman birlik ve beraberliğimizi devam ettirmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.
Çaycuma İlçemiz de 5 Branşta 250 sporcu ile çalışmalarımız devam etmektedir. Sporcumuz Azra Saymaz ‘ı ve çok değerli ailesini tebrik eder başarılarının devamını dileriz."denildi 

YÜKSEL, AZRA VE BÖLÜKCÜ'YÜ KUTLADI 
Zonguldak Gençlik Ve Spor Müdürü Hakan Yüksel'de sosyal medya hesabından Azra Saymaz ve antrenörü Kadir Bölükcü'yü tebrik ederek şunları söyledi:" Antalya’da yapılan 11. Turkısh Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında Milli takımımız adına yarışarak Ülkemizi ve ilimizi başarı ile temsil eden sporcumuz Azra Saymaz ve antrenörü Kadir Bölükçü’ yü tebrik ediyor, başarılar diliyorum."dedi
Haber: Selçuk Koçaklı