ÇAYCUMA KARARGÂHTA TOPLANDI ÇAYCUMA KARARGÂHTA TOPLANDI

Erdoğan’ı ve danışmanlarını TV ekranlarında tartışmaya davet eden Zeybek “Erdoğan benimle tartışamaz. Hadi Sarayın bilginleri isterseniz topunuz birden çıkın karşıma!” diyerek meydan okudu.
Sosyal Medya X üzerinden @atacizeybek hesabı ile açıklama yapan ATA Parti Genel Başkanı Zeybek, şu ifadeleri kullandı:
“KİM FAŞİST?”
AKP Genel Başkanı din görevlilerine seslenen bir konuşma okumuş. Türklük, İslam, Şeriat konularında kendisi gibi düşünmeyenlere veriştirmiş. “Lümpen Faşistler” demiş. “Cahiller” demiş. Bi ülkenin Cumhurbaşkanı kendisi gibi düşünmeyenlere böylesine karalayıcı sözler söylemeyeceğine göre; bu sözleri AKP Genel Başkanı olarak yapmıştır. Dahası konuşmayı okuduğuna göre kendi sözleri değil, konuşmayı yazan görevlinin sözleridir.
“ERDOĞAN BENİMLE TARTIŞAMAZ”
Durum buysa, doğal olarak Sayın R.T.Erdoğan bu konuyu, ATA PARTİ Genel Başkanı olarak benimle tartışmaz. Dolayısıyla o konuşmayı yazan kişi kim ise çıksın karşıma, şu konularda tartışalım: 
1. Lümpen ne demektir, Faşist kime denilir.
2. Türk ile İslam özdeş midir? İslam olmayan geçmişteki Türkler ile bugünkü Türk topluluklar, Çuvaşlar, Gagauzlar, Sakalar, Tuvalar, Hakaslar, Karaylar, Ortodoks Tatarlar ile milyonları geçen Tanrı İnançlı Türkler Türk değil midir?
3. Tarihte büyük devletler kurmuş Kunlar, Sakalar, Köktürkler, Uygurlar Müslüman mıdır?
4. Şeriat İslam mıdır? Şeriata karşı olmak İslama karşı olmak mıdır? Yoksa Şeriat İle İslam’ı eşitlemek, İslam’a yapılacak en büyük kötülük müdür ?
“TOPUNUZ BİRDEN ÇIKIN KARŞIMA!”
Hadi Sarayın bilginleri isterseniz topunuz birden çıkın karşıma! Çıkın da sizin ne denli bilgin, benim de bilgisiz olduğumu izleyenler görsün. İstediğiniz kanal da… İsterseniz benim Pazartesi akşamı 20.00’de, CINE1’de ATANIN YOLUNDA adlı yayına sizi çıkarabilirim. Çıkmazsa da benden çağırması… Sayın Erdoğan da olabilir. Yanına danışmanlarını da alabilir.