Serkan Erişoglu ile anlaştılar!.. Serkan Erişoglu ile anlaştılar!..

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) Alaplı Belediyespor’un altında tamamlayan Kdz. Ereğli Belediyespor ile     Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig play-off şampiyonu olan Ereğli Yenimallespor, Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yükselme adına baraj maçında karşı karşıya gelecek.  
Bu önemli baraj maçı 18 Mayıs Cumartesi (yarın) saat 14.00’te Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynanacak.
Baraj maçının 90 dakikası berabere bitmesi halinde 15’er dakikalık çift devre halinde uzatmalara gidilecek. Uzatmada da eşitlik bozulmazsa  Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yükselecek takımı seri penaltı atışları belirleyecek. 
KRİTİK MAÇIN HAKEMİ BELLİ OLDU

Kdz. Ereğli Belediyespor ile Ereğli Yenimallespor arasındaki baraj maçını yönetecek hakemler açıklandı. Merkez Hakem Kurulu (MHK) bu kritik maçı Ankara Bölgesi C Klasman Hakemi Onur Güneş’i atadı.  Güneş’in yardımcılıklarını ise Batuhan Topçu ve Selim Göksu yapacak. Maçın 4. Hakemi ise Ozan Genç olarak belirlendi.    
TARAFTARLAR MAÇA AKIN ETMESİ BEKLENİYOR
Kdz. Ereğli Belediyespor ile Ereğli Yenimahallespor taraftarları baraj maçında kendilerine ayrılan bölümü doldurması bekleniyor. Kdz. Ereğli Belediyespor taraftarları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün bulundu kapalı tribünde yer alacakken, Ereğli Yenimallespor taraftarları ise deplasman tarafı olan kapalı tribün yer alacak.  
Haber: Selçuk KOÇAKLI

Editör: Bilge ÖZKUL