Açılış törenine Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bartın Valisi Nurtaç Arslan, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Ak Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 
Çolakoğlu Mobilya AVM2nin açılışında konuşan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Türkiye'nin son dönemde yaşadığı ekonomik zorluklara rağmen, bu tür yatırımların geleceğe dönük umutları büyütüyor. Pandemi, küresel savaşlar ve 6 Şubat’ta yaşanan deprem gibi olayların ekonomiye olumsuz etkiler yarattı. Çolakoğlu Mobilya mağazası, Bartın'ın herhalde en büyük mobilya mağazası olarak istatistiklere geçmiş olacak. Yani Bartın da bu anlamda bir sınıf atlamış olacak. Ben öncelikle Başta Çolakoğlu ailemizi, değerli Ahmet Bey'in babasına, amcasına evlatlarına bu başarılı ticaret hayatı nedeniyle bölgemize hizmetleri nedeniyle çok çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar” diye konuştu.
Bakan Tunç, “Bu güzel buluşmayı çevre illerimizden özellikle Zonguldaklı hemşehrilerimiz, Karabüklü hemşerilerimiz, Zonguldak milletvekillerimiz hepsini bir araya getirerek bu güzel atmosferi sağlayan çok değerli Çolakoğlu ailesine ve çok değerli milletvekilimize çok teşekkür ediyorum. Rabbim kazançlarını bereketli eylesin inşallah” dedi.

Tatil beldesine yakışmayan görüntüler Tatil beldesine yakışmayan görüntüler

Kaynak: Haber  Merkezi