Başkan’dan ince eleştiri:  EN İYİ TEMİZLİK KİRLETMEMEKTİR Başkan’dan ince eleştiri:  EN İYİ TEMİZLİK KİRLETMEMEKTİR

Karaman Belediye Başkanı Mustafa Kalaycı, Beldenin gelişimi ve çevre mahallelerimizin belediye hizmetlerinden tam anlamıyla faydalanabilmesi amacıyla Çukurören, Semercioğlu, Bozcalar, Çayköy, Eceler, Hacıköy ve Musunlu mahallelerinin sakinleriyle bir araya geldi. Belediye düğün salonumuzda düzenlenen kahvaltı etkinliğinde, mahallelerin belediye sınırlarına dahil edilmesi süreci hakkında bilgi verildi ve vatandaşlarımızın soruları yanıtlandı.
BELEDİYEYE KATILIM VE SU ÜCRETLERİNDE İNDİRİM
Başkan Kalaycı, mahalle sakinlerine belediyeye dahil olmanın getireceği avantajları anlatarak, belediye sınırlarımıza katıldıklarında su ücretlerinde indirim uygulanacağını müjdeledi. Mevcut belediye abonelerimizin ödediği su ücretleri ne kadar ise, yeni katılacak mahalle sakinleri de aynı oranda ödeme yapacaklar dedi. 
Toplantıda ayrıca, doğalgaz hizmeti konusunda da önemli bilgiler paylaşıldı. Başkan Kalaycı, Akmercan firması yetkilileriyle bayramdan sonra yapılacak görüşmelerde, yeni katılacak mahallelerimizle abone sayısının da artacağı ve doğalgaz getirilmesi için somut adımlar atılacağını belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi