Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’i Devrek Belediyespor ile 51’er puanla tamamlayan Kilimli Belediyespor, dün play-out maçında normal süresi ve uzatmaları 2-2 berabere tamamlanan maçta penaltı atışları sonucunda Devrek Belediyespor'u 6-5 yenerek Süper Lig şampiyonu olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükseldi.

2023-2024 sezonunda Kilimli Belediyespor'u şampiyon yaparak BAL'a yükselten başarılı teknik direktör Selahattin Bayar, duygu ve düşüncelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

3 KUPA 48 MADALYA! 3 KUPA 48 MADALYA!

Bayar, Şampiyonluğu geçtiğimiz yıl tren kazasında hayatını kaybeden Aytunç Topaloğlu'na armağan ederken, 
şampiyonluk yolunda destek olan ve kendilerini yanlız bırakmayan Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Kilimli halkına ve taraftarlarına da teşekkür etti.

Futbolcu Aytunç Topaloğlu yük treninin altında can verdi - Bursada Bugün -  Bursa bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bayar yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Öncelikle şampiyonlukta büyük pay sahibi olan oyuncularımı, yardımcı hocalarıma, her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Kamil Altun, değerli yöneticilerimizi, bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan o büyük taraftarımızı, malzemecimiz ,masörümüz ,yemeklerimizi yapan ablamız, alt yapı hocalarımızı, alt yapı oyuncularımızı ve emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca geçen sene söz verdiğimiz ama yerine getiremediğimiz rahmetli Aytunç Topaloğlu'na bu şampiyonluğu armağan ediyorum.Ruhun şad olsun kardeşim."dedi
Haber: Selçuk Koçaklı