Hani Hollywood filmlerinde oluyor ya.

Gelen misafire viski ikramı.
Bizim bir tuvaletsiz Belediye iş o kadar abartılmış ki; ilgili ilgisiz daire müdürlerine hem kendilerine hemde konuklarına çikolata ve viski ikram eder olmuş.

Devlet Gelemen Çiftliğinde önemli bir sorun varmış. WC sorununa ilk baştaki dahil kurmay heyeti çözüm bulmuş. İçkileri yudumladıktan sonra ÇİŞ ihtiyacını tuvalet yerine Pet su şişelerine boşaltıyormuş.

Garip hizmetlerde ilk baştaki dahil ÇETE'nin sidik dolu Pet şişelerini temizlemekle geçmiş yılları. Hani sosyal dik, Ham demokratık. Hani şeffaf belediyecilik yapacaktık. Adil ve adaletli olacaktık... Alkol parası başka adlar altında belediyeye fatura edilmiş. Hırsızlara alıştıkta HAMUDUYLA götüren Başkan ve yağdanlıklarına alışamadık. Darülaceze'yi geçmişte soyan mantık ile aynı mantık bu. Tehditler ve şantajla iş yaptıran, düne kadar ayağında ayakkabısı dahili olmayan Çarıklı Çete yaşadığı kenti adeta sağmış. Villa, Daireler, Arabalar, Yazlık ve Düğün bedava olmuş.

Nasıl bir sosyal demokrat saltanat bu... Hani hak yemeyecektik... Suç ortakları şimdi çırpınıyor... Hani yediğiniz Hurmalar var ya... Sonra sizi tırmalar misali...