Dikkat! Ev sahiplerini ilgilendiriyor! Dikkat! Ev sahiplerini ilgilendiriyor!

Ak Parti’yi milletimiz kurdu, bizler sadece tabelasını astık diyerek”, millet ve hizmet odaklı siyaset düsturunu Türk siyaset tarihine altın harflerle yazdıran Sayın Cumhurbaşkanımız, bugünde “Hep Yeni Hep İleri” diyerek bizlere yeni hedefler göstermiştir. 
Bizler iktidara gelişimizin 21. Yılında Şehrimizde yeni hedeflere doğru yürüyoruz. Bu hedeflerden en önemlisi mevcut belediyelerimizi koruyarak, 25 belediyemizin 25’ini Gönül ve hizmet belediyeciliği ile taçlandırmaktır. 
Bugün aynı zaman da birlik ve beraberliğimizin de 21. Yılını kutluyoruz. İnanıyoruz ki bu birlik ve beraberlik bizlere daha nice zaferler yaşatacaktır.
Bu vesile ile 21 yıldır bizlerden, her dönem artarak çoğalan desteklerini esirgemeyen kıymetli halkımıza şükranlarımızı sunuyor Rabbimden sağlık, sıhhat afiyet diliyorum. Dava ve yol arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar diyorum. Dava bilinciyle mücadele etmiş ve ebediyete irtihal etmiş kıymetli dava arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. 
Yüce Allah, bizlere milletimizin gönlünde daha nice seneler yer bulmayı nasip etsin. Ak Partimizin iktidara gelişinin 21. Yılı kutlu olsun” dedi.

Yavuzhan Somuncu